OK-VHF club

VHF Aurora:status
E-skip 2 m:status
E-skip 4 m:status
Solar X-rays:status
Geomag.Field:status
CURRENT MOON PHASE
Nejnovější ceny:
NOVINKY-AKCE-VÝPRODEJ

Logo-GES

 

Seminář 2016 - Abecední seznam přihlášených

Call Name Call Name Call Name Call Name
DL6SH Slawek Schulz OK1MWW Jirka Sloupenský OK2LL Lubomír Loos SP2FRY Andrzej Hoffmann
HB9BBD Dominique Fässler OK1SRD Josef Šroll OK2LL-YL Irena Hájková SP2HMR Marcel Luedtke
OK1AIY Pavel Šír OK1TPF Luboš Palič OK2PE Karel Kohut SP2IPT Jakub Kulczynski
OK1AXH Petr Hrabák OK1TPG Vladimír Pleštil OK2PKD Luděk Bárta SP3NYF Zbyszek Czaja
OK1CA František Střihavka OK1UEI Aleksandar Preradovič OK2QI František Loos SP5MG Piotr Rastawicki
OK1CJH Jan Hovorka OK1UFF Eda Merta OK2QW Boris Konečný SP5MX Irek Szulski
OK1CS Emil Slabý OK1UFL Miloslav Skála OK2STK Josef Benek SP5XMU Tom Babut
OK1CU Slávek Vaníček OK1UGA Martin Čihák OK2STV Petr Kutáč SP6GWN Henryk Miniach
OK1DAI Antonín Jelínek OK1UGP Olda Košťál OK2TT Honza Hedrich SP6MLK Stanislaw Kastelik
OK1DAK Vladimír Mašek OK1UOW Miloš Bubeníček OK2TUH Jiří Sedláček SP7CKH Kazimierz Targalski
OK1DCI Jiří Vaňourek OK1VAO Jan Karel OK2UFY Jan Przeczek SP7JSG Czeslaw Stępień
OK1DFC Zdeněk Samek OK1VBN Josef Činčura OK2ULQ Petr Kašpárek SP7VC Mek Golembowski
OK1DFC-jun Zdeněk Samek OK1VCO Jan Prošek OK2UYU Jaromír Klein SP8XXN Andrzej Niczyporuk
OK1DIX Ladislav Valenta OK1VEI Pavel Junek OK2UYZ Miroslav Brázda SP9AF Andrzej Filipski
OK1DOZ Bedřich Jánský OK1VEN Petr Kospach OK2VMC Antonín Benek SP9QZO Stefan Przeliorz
OK1DSO Jaroslav Kladiva OK1VJN Jiří Netolický OK2ZB Zdeněk Blecha SP9WY Edward Piotrowski
OK1DXQ Martin Šenfeld OK1VM Michal Valoušek OK2ZW Zdeno Štěrbáček SQ5RWU Łukasz Nidecki
OK1FGM Ivo Polák OK1VOF Alex Seidl OK7PJ Zdenek Hadrava SQ7OYL Kasia Welna
OK1GI Vojtěch Novotný OK1VUM Miloslav Hakr OM0ATU Ludo Kerendeš SQ9JKV Bogdan Kubala
OK1IA Jan Moskovský OK1XWG Miroslav Molnáry OM3ID Jan Gavora UA4HAK Alexey Borisoglebskiy
OK1IUO Alex Seidl OK1YK Jaromír Bauer OM3TUC Michal Bezdek UA4HAK-YL Jelena Ptakova
OK1JKT Karel Tvrdý OK2AQ Mirek Kasal OM3YFT Branislav Kiša UR5DDA Serge Vronsky
OK1JTL Jaroslav Trakal OK2BFF Milan Vágner OM3YFT-YL Daniela Šagathová UZ5DU Peter Havrylko
OK1MAC Honza Zika OK2IMH Milan Hurban OM6ATX Michal Drugaj UZ5DX Dmytro Pavlik
OK1MAC-YL Rita Dvořáková OK2JI Jaroslav Klátil ON7UN Eddy Jespers UZ5DZ Vlad Dovbaka
Přehled obsahuje pouze předem přihlášené účastníky. / The report only includes pre-registered participants.