OK-VHF club

VHF Aurora:status
E-skip 2 m:status
E-skip 4 m:status
Solar X-rays:status
Geomag.Field:status
CURRENT MOON PHASE
Nejnovější ceny:
NOVINKY-AKCE-VÝPRODEJ

Logo-GES

 
 27th EME & Microwave seminar – Hotel Horník – Tři Studně 6th – 8th April 2018  CZ   EN  version
 

Seminář 2017 - Abecední seznam přihlášených

Call Name Call Name Call Name
DB9SB Manfred Muehlbacher OK1TPG Vladimír Pleštil OK2STK Josef Benek
DF1SR Georg Hylinski OK1UEI Alexandar Preradovič OK2STV Petr Kutáč
DL6SH Slawek Schulz OK1UFL Miloslav Skála OK2TUH Jiří Sedláček
HB9BBD Dominique Fässler OK1UGA Martin Čihák OK2UFY Jan Przecek
OE1TGW Gerhard Taschler OK1UOW Miloš Bubeníček OK2ULQ Petr Kašpárek
OE4WOG Wolfgang Hoeth OK1USW Ladislav Kotora OK2UYU Jaromír Klein
OK1AIY Pavel Šír OK1VAO Jan Karel OK2UYZ Miroslav Brázda
OK1CA František Střihavka OK1VCO Jan Prošek OK2VMC Antonín Benek
OK1CJH Jan Hovorka OK1VCO-YL Jiřina Prošková OK7RA Jiří Brož
OK1CS Emil Slabý OK1VEN Petr Kospach OM1RV Peter Bukovsky
OK1CU Slávek Vaníček OK1VJN Jiří Netolický OM3THX Marian Hubinsky
OK1DAI Antonín Jelínek OK1VOF Alex Seidl OM3TUC Michal Bezdek
OK1DAK Vladimír Mašek OK1VOX Jan Chalupecký OM6ATX Michal Drugaj
OK1DCI Jiří Vaňourek OK1VUM Miloslav Hakr ON7UN Eddy Jespers
OK1DFC Zdeněk Samek OK1VVT Vašek Valenta SM4IVE Lars Pettersson
OK1DFC-jun Zdeněk Samek OK1VVT-YL Adéla Mlejnecká SM7GVF Kiell Jarl
OK1DIG Daniel Glanc OK1XDF Daniel Frous SP2HMR Marcel Luedtke
OK1DIX Ladislav Valenta OK1ZIA Ladislav Vaiz SP3IQ Bogdan Machowiak
OK1DOZ Bedřich Jínský OK2AQ Miroslav Kasal SP5CCC Tomasz Ciepielowski
OK1DST Alexandr Kobranov OK2BFF Milan Vágner SP6GWN Henryk Miniach
OK1DXD Tomáš Krejča OK2DL Marek Sochor SP6SNS Czeslaw Chrzanowski
OK1DXQ Martin Šenfeld OK2HAZ Michal Grygárek SP7CKH Kazimierz Targalski
OK1FAQ Petr Kolář OK2HPI Pavel Holík SP7JSG Czesław Stępień
OK1IA Jan Moskovský OK2IMH Milan Hurban SP9AF Andrzej Filipski
OK1JTL Jaroslav Trakal OK2JNX Antonín Zbořil SP9QZO Stefan Przeliorz
OK1KKL bude upřesněno OK2NET Petr Majíček SQ9JKV Bogdan Kubala
OK1MAC Jan Zika OK2PE Karel Kohut UA4HAK Alexey Borisoglebskiy
OK1MCW Martin Kumpošt OK2PKD Luďek Bárta UA4HAK-XYL Elena Ptakova
OK1MWW Jirka Sloupenský OK2PWY Tomáš Vágner
OK1OX Miroslav Sedlák OK2QW Boris Konečný
Přehled obsahuje pouze předem přihlášené účastníky. / The report only includes pre-registered participants.