CURRENT MOON PHASE
Aurora:status
E-skip 2m:status
E-skip 4m:status
Geomag:status
logo eme
logo mmmonvhf
Logo-GES

Na viděnou za týden 5. - 7.4.2019

Datum: 30. 3. 2019 (Od:OK1DFC)
  • Těšíme se na viděnou příští víkend. Několik drobností v pokračování příspěvku.

Příští víkend se koná 28. MW a EME seminář pořádaný OK VHF clubem. Počet přihlášených již dosahuje maxima toho, co jsme schopni zajistit. Myšleno ubytování a stravování v takovém objemu, aby zbyl ještě čas na přednášky a diskuse. Z historie našich setkání víte, že jsme v roce 1991 začínali v Autokempu Konopáč u Heřmanova Městce, potom se přestěhovali na Studnice u Nového Města na Moravě a nyní jsme v areálu Horník na Třech Studních u Nového Města na Moravě. Tuto lokalitu jsme vybrali záměrně z důvodu stejných dojezdových vzdáleností a časů jak ze západní, tak z východní části republiky. Jak ale uvádíme výše, kapacita již přestává stačit. Udělali jsme tedy průzkum lokality a chceme s vámi během diskuse v sobotu promluvit a zeptat se na váš názor ke změně místa příštího semináře.

Myslíme si, že program se opět podařilo slušně naplnit a každý si najde něco, co ho bude zajímat. To je také téma, které bychom rádi prodiskutovali. Téma přednášek na příští období.

Nezapomeňte na možnost testování 122 GHz zařízení. Manfred DB9SB bude mít připraveno zařízení na balkoně v prvním patře a přes rybník bude možno dělat testy dovezených zařízení. Doufáme, že to bude další zpestření našeho semináře.

Budeme se těšit na shledanou. OK VHF Club