OK-VHF club

VHF Aurora:status
E-skip 2 m:status
E-skip 4 m:status
Solar X-rays:status
Geomag.Field:status
CURRENT MOON PHASE
Nejnovější ceny:
NOVINKY-AKCE-VÝPRODEJ

Logo-GES

 
 27th EME & Microwave seminar – Hotel Horník – Tři Studně 6th – 8th April 2018  CZ   EN  version
 

PF-2014

(Od: OK1AXH Téma: Správa stránek Zveřejněno: 2. 1. 2014)

Vítejte na stránkách OK VHF Clubu s novým správcem a novým vzhledem.

Kvůli velikému vytížení v QRL a častým dlouhodobým pracovním pobytům mimo ČR, se o stránky dál nemůže starat Zdeněk OK1DFC.

Nebylo snadné, rozhodnout se převzít po Zdeňkovi tuto práci, ale nakonec jsem tak učinil. Starám se nyní o vzhled stránek a jejich provoz, převážnou část náplně by měl zatím dělat Franta OK1CA. Časem se snad najdou dobrovolníci, kteří budou ochotni některé rubriky převzít.

To byl vlastně hlavní důvod ke změně vzhledu. Rozhodl jsem se umožnit po domluvě přispívat dalším dobrovolníkům. Proto je použitý „Redakční systém“ který umožňuje snadné rozšíření redaktorů příspěvků. Máte li kdokoliv o tuto činnost zájem, pošlete e-mail a domluvíme podrobnosti. Obrovské množství práce a její kvalitu, kterou Zdeněk OK1DFC na stránkách během let předváděl se nám asi nepodaří nikdy dostihnout. Současně ale nechceme aby stránky „pošly na úbytě“. Máme spolu s Frantou OK1CA v plánu starat se hlavně o EME aktuality, žebříčky, toplisty, rekordy a akce OK-VHF klubu. Nechceme nahradit ostatní radioamatérské informační zdroje nebo jim konkurovat.

Uvítám jakoukoliv kritiku vzhledu a funkce stránek spolu s návrhy změnu nebo doplnění obsahu. Pište mi na adresu petr@axh.cz (případně petr@hrabak.eu). Současně prosím o shovívavost k momentálnímu vzhledu a možná i chybné funkci některých částí. Věřím, že toto přechodné období nebude trvat dlouho.

Novinky, zprávy, zajímavosti a upozornění můžete také posílat Frantovi OK1CA na adresu strihavka@upcmail.cz

73! Petr OK1AXH