OK-VHF club

VHF Aurora:status
E-skip 2 m:status
E-skip 4 m:status
Solar X-rays:status
Geomag.Field:status
CURRENT MOON PHASE
Nejnovější ceny:
NOVINKY-AKCE-VÝPRODEJ

Logo-GES

 
 27th EME & Microwave seminar – Hotel Horník – Tři Studně 6th – 8th April 2018  CZ   EN  version
 

Po měsíci

(Od: OK1AXH Téma: Správa stránek Zveřejněno: 1. 2. 2014)

Uplynul první měsíc provozu stránek s novým vzhledem a novým správcem, takže se možná mohu pokusit o vlastní krátké subjektivní hodnocení.

Prakticky celou tuto dobu jsem strávil převodem obsahu části starých stránek do nové verze, která se ukázala obtížnější než jsem předpokládal. Hlavně aktualizace odkazů, které přestaly fungovat z důvodu rušení nebo změn stránek na které vedly, zabrala dost času.

Výsledky EME závodů, kde jsou nyní doplněny snad všechny dostupné výsledky OK stanic jsou kompletní.  Shromáždil jsem také dostupné obrázky diplomů za umístění. Ty jsou shromážděny v odpovídajících fotogaleriích a jako odkaz ve výsledcích. Sbírka výsledkových listin se zdá být nejúplnější přehled velkých EME závodů na jednom místě.

OK EME Toplist průběžně aktualizuji, tak jak dostávám hlášení jednotlivých OMs.

S obsahem titulní stránky, kde by se měly objevovat aktuality, nejsem příliš spokojený. Snad se počet a obsah příspěvků od jednotlivých čtenářů časem zvýší.

Návštěvnost stránek se stabilizovala na průměru okolo stovky návštěv denně bez běžných robotů a vyhledávačů. To mne příjemně překvapilo.

Jakákoliv připomínka k obsahu, vzhledu a funkčnosti je vítaná.