CURRENT MOON PHASE
Aurora:status
E-skip 2m:status
E-skip 4m:status
Geomag:status
logo eme
logo mmmonvhf
Logo-GES

Tři studně 2018

Datum: 9. 4. 2018 (Od:OK1AXH)
tri-studne-2018-115-nahled

Tradiční společné foto 2018


Letošní seminář je za námi. Všem účastníkům velmi děkujeme za účast! V tomto ročníku bylo 103 registrovaných účastníků a jistě ještě i pár, kteří se přijeli jen podívat. Toto setkání se pomalu stává mezinárodním, protože celá čtvrtina (26) účastníků byla ze zahraničí. Další info v pokračování…

Ohlasy které máme od účastníků při loučení v sobotu večer a odjezdu v neděli ráno jsou velmi pozitivní. Od většiny máme již potvrzenu účast na ročník 2019 a tak nám nezbude než 28. ročník uspořádat :-).

Velký ohlas měla prezentace Mirka OK2AQ a Wolfganga OE4WOG. Rovněž prezentace kterou měl s Zdeněk OK1DFCFrantou OK1CA a Mirkem OK2AQ o oscilátoru od DB6NT se setkala s velkým zájmem.

Do Síně Slávy OK VHF Clubu za rok 2017 byl uveden Zdeněk OK1DFC (již tam měl být dávno) a bohužel in-memoriam Jenda OK2BFH a Dan OK1DIG.

V programu semináře byly u přednášek doplněny odkazy na jejich prezentace. Veškeré související dokumenty se seminářem jsou uloženy pod menu OK VHF Club → Dokumenty

Pod menu OK VHF Club → Alba obrázků jsou postupně ukládány do jednotlivých galerií došlé fotografie. Již tradičně patří veliké poděkování Milanovi OK2IMH za profesionální fotoreportáž setkání.

Ještě jednou všem děkujeme za účast a těšíme se naviděnou na 28. EME a MW semináři 2019