OM Setkání Vysoké Tatry 2006

Během uplynulého víkendu 17.-19.11.2006 proběhnulo již 32. tradiční OM setkání ve Vysokých Tatrách. Nádherné víkendové počasí umožnilo turistice chtivým OMs podniknout túry a někteří šťastlivci se dostali i na Lomnický štít, kam byly vstupenky již od pátku beznadějně vyprodány.

Setkání zahájil Roman OM3EI, nový president SZR zprávou o činnosti svazu za uplynulé období. Výčet akcí a výsledků byl přehlídkou úspěchů našich přátel v OM a je po pravdě nutno přiznat, že na svoji činnost mohou být hrdí.
Plná tělocvična, kde slavnostní zahájení probíhalo, byla důkazem zájmu zúčastněných. Během tohoto zahájení byly předány ceny a diplomy za soutěžní činnost v pásmech KV i VKV.
Během prezentace bylo možno jak uhradit příspěvky na rok 2007, tak i předplatit Radiožurnál. Potěšující informací je, že Radiožurnál již v OK odebírá přes 900 čtenářů, kteří na rozdíl od Radioamatéra jenž je pro členy ČRK "grátis" musí za toto periodikum platit. Během prezentace bylo rovněž možno vyřešit QSL agendu prostřednictvím OM QSL managera.

V přilehlých prostorách Hotelu Hutník bylo možno potkat známé tváře, vlevo Rasťo OM3BH a Jožo OM3NA, na pravém obrázku je Jožo OM3NA a Beda OK1FXX

U Baru skupinky z OM3KII oslavovala výsledky za sezónu 2005-2006, na pravém obrázku skupinka jedněch ze zástupců OK uprostřed s Ondrou OK1CDJ jako 7W2W

Závěrem díky všem organizátorům za příjemné chvíle strávené na setkání a těším se v roce 2007 na viděnou.