- Také Mirek OK2AQ se připojil s informací o tom, jak to u něj bylo během závodu. Gratulace Mirku!
Říjen na 23 cm u OK2AQ
Na začátku října jsem měl v ohnisku opět 23 cm a čekal jsem na Alexe z HL. Ještě před tím jsem udělal iniciál IZ4VSS a potom hladce HL2/LY3UM (-24/-26). Následovaly iniciály RJ3DC, OH1LRY a OZ9KY. V ARRL kontestu hodlám soutěžit pouze v pásmu 3 cm a proto pro mne víkendový závod v pásmu 23 cm byla především pohodová příležitost sbírat nové iniciály. Hned první QSO bylo s Brucem PY0FBS opět hladce (-27/-23) a dalšími byly KN0WS, R1NW, K0PRT, K5N, SV1CAL DXCC #58, W3IPA, W8TN, OK1KKD a K9ZBU {#250}. V závodě byl masívně používán mód Q65-30B, který v případě “velkých” stanic podstatně zrychlil provoz. Naproti tomu u “malých” stanic, při komunikaci mezi sebou, byl kontraproduktivní, vyžadující opakování relací. Celkově jsem v závodě udělal 29 QSO. On-line log:
https://www.radio.feec.vutbr.cz/esl/files/EME/LOG/EME_LOG_1296M.htm