- Svůj příspěvek k závodu zaslal i Karel OK2PE.
Ahoj, posílám krátkou informaci ze závodu. Bohužel tento závod se vůbec nevydařil. Začínal jsem v sobotu 23:00 UTC a vysílal do 23:53 UTC, potom už nebylo do čeho. Pokračování v neděli od 00:13 UTC do 00:52 UTC. Celkem pouze 9 CW QSO. Celkově bída, technika nezklamala, ale problémy byly s časem. Dělal jsem IK1FJI, G3LTF, KL6M, G4CCH, JJ3JHP, SP3YDE, OK1KIR, IK5VLS a F5KUG. Žádný nový initiál. Snad druhé kolo bude lepší. Všechny zdravím a na slyšenou.
73 Karel.